TON, ARB, LINK Coin ve Bu 3 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

Chainlink (LINK Coin), CCIP tabanlı cross-chain token ve mesajlaşma uygulaması Transporter’ı başlattı. Yeni oluşturulan 3 cüzdan Coinbase’den 7,39 milyon ARB çekti. TON Foundation, HashKey Group ile işbirliğine gitti. Ve daha fazlası…

TON, LINK Coin ve bu 4 alcoin’den haberler var!

Chainlink (LINK Coin), Transporter’ı piyasaya sürüyor

Chainlink (LINK Coin), CCIP tabanlı cross-chain token ve mesajlaşma uygulaması Transporter’ı başlattığını açıkladı. “Transporter” uygulaması, CCIP üzerinde cross-chain işlemlerin gönderilmesi ve izlenmesi için kullanıcı dostu bir arayüz sağlamak üzere Chainlink Vakfı ve geliştirici Chainlink Labs (LINK Coin) ile işbirliği içinde oluşturuldu. Transporter başlangıçta Arbitrum, Avalanche, Base, BNB Chain, Ethereum, Optimism ve Polygon dahil olmak üzere birden fazla Blockchain ağında token transferlerini destekleyecek. Mevcut işlem maliyetlerine ve CCIP hizmet sağlayıcı ücretlerine ek olarak herhangi bir ek ücret olmayacak.

1intro, INTRO LBP halka açık satışını gerçekleştirecek

Solana Ekosisteminin ilk LBP platformu 1intro, 14 Nisan’da INTRO LBP’nin halka açık satışını gerçekleştirecek. Satış 72 saat sürecek. Ayrıca, 200 milyon INTRO (toplam arzın %20’sini oluşturacak) sağlayacak. 1intro’nun token ekonomisine göre, toplam INTRO arzı 1 milyar olacak. Ekip payın %10’una sahip (1 yıl kilitleme, ardından 12 ay boyunca doğrusal kilit açma). Ayrıca, ekosistem ve teşvikler payın %40’ını alacak (ayda %5 kilit açma). Platform coin INTRO, 1intro’nun düzenlediği ilk LBP halka açık satışı. Bu INTRO LBP’de hem alım hem de satım için %2 işlem ücreti olacak.

Bir meme coin traderı APU ile rekor kar elde etti

On-chain gözlemci Lookonchain’e göre, bir meme coin traderı 9.000 dolar anapara kullanarak bir ayda 693 kat getiriyle yaklaşık 6,26 milyon dolar kâr elde etti. Adres, 11 Mart ile 24 Mart arasında 8,36 milyar APU satın aldı. Bunun için 2,385 ETH (yaklaşık 9.000 dolar) harcadı. Şu anda 6,27 milyon dolar değerinde.

Yeni oluşturulan 3 cüzdan Coinbase’den 7,39 milyon ARB çekti

On-chain gözlemci The Data Nerd’in izlemesine göre, kısa süre önce yeni oluşturulan 3 cüzdan Coinbase’den 7,39 milyon ARB (yaklaşık 10,5 milyon dolar) çekti. Geçtiğimiz 4 günde bu 3 cüzdan toplam 8,94 milyon ARB (yaklaşık 12,84 milyon dolar) çekmişti.

TON Foundation ve HashKey işbirliği yapıyor

TON Foundation, Hong Kong dijital varlık hizmeti şirketi HashKey Group ile işbirliğine gitti. Ortaklık kapsamında, Asya-Pasifik bölgesindeki Telegram cüzdan kullanıcıları için fiat para yatırma ve çekme kanallarını genişletecek. Ayrıca, TON ekosistemindeki erken projelerin nasıl destekleneceğini de araştıracak.

Foxy, airdrop başvurularını nitelikli kullanıcılara açtı

Linea ekosistemi meme coin projesi Foxy, sosyal platformda 100.000 MetaMask Swap kullanıcısının airdrop’u için kullanıcıların talep sayfasında nitelikleri kontrol edebileceğini ve airdrop’u alabileceğini belirtti. Ayrıca OKX kullanıcı airdroplarını da kullanıcılara dağıtmaya başladı. Aynı zamanda, Linea topluluğu ve Foxy AI NFT sahipleri gelecekteki güncellemelere dikkat etmeli.

OKX, FOXY 1-50x U-marjlı sürekli sözleşme ticaretini başlattı

Bu arada OKX, FOXY 1-50x U tabanlı sürekli sözleşme ticaretini başlattı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para borsası daha önce spot ticareti başlatmıştı.

Bir meme coin traderı FOXY ile kayda değer kar etti

On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’ya göre, 0x348 numaralı belirli bir adres, FOXY online olur olmaz 117 milyon FOXY (1,16 milyon doları) satın almak için 330 ETH harcadı. Traderın maliyeti yalnızca 0,009893 dolar oldu. Şu anda ise 1,73 milyon dolar tutarında değişken bir kâr elde etti. Bununla birlikte, trader henüz kar almadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir